Ebar
Ebar
Ebar
Ebar
 
 

W ofercie wszystkie typy rowerów. Wiodące marki  to:


Unibike

Firma Unibike powstała w 1990 roku. W ofercie znajdziemy całą gamę rowerów różnego przeznaczenia, poczynając od rowerów dziecięcych, poprzez górskie i terenowe, a na miejskich i trekkingowych kończąc. Aktualnie UNiBiKE jest wiodącą firmą w kraju, jednym z największych dostawców rowerów na rynku polskim, oferującą rowery średniej i wysokiej klasy, z powodzeniem konkurujących z najlepszymi światowymi markami. Rowery te są szczególnie doceniane ze względu na najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości i klasy zastosowanych komponentów.  

Kross

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku. Z roku na rok Kross zyskuje tysiące zadowolonych klientów - zarówno fanów wyczynowego kolarstwa górskiego, jak i "niedzielnych" rowerzystów. Oferta firmy to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy uprawiających takie konkurencje jak maratony cross country, poprzez wysokiej klasy rowery górskie dające sobie radę w każdym terenie, do komfortowych rowerów trekkingowych, które chwalą sobie miłośnicy dłuższych rowerowych wypraw.

SCOTT

Historia firmy SCOTT sięga roku 1958, kiedy to Ed Scott zrewolucjonizował narciarstwo konstruując pierwsze aluminiowe kijki narciarskie. Od tamtej pory SCOTT wprowadził na rynek całą gamę innowacyjnych produktów. M.in. w 1989 roku SCOTT wprowadził jedną ze swoich największych innowacji w historii kolarstwa - aerodynamiczną kierownicę. Kierownica ta poprowadziła Amerykanina Grega`a Lemond do wygranej w Tour de France.

Giant

Firma Giant powstała w 1972 roku z misją: tworzyć lepsze rowery i poprawić jakość jazdy. Zakłady firmy Giant, które zajmują się wyłącznie produkcją rowerów, znajdują się na Tajwanie, w Chinach i w Holandii. Rowery Giant wygrywają mistrzostwa świata. Zdobywają także nagrody w dziedzinie designu. Ale, co najważniejsze, podbijają serca rowerzystów, którzy uczynili jazdę na rowerze częścią swojego życia.

Author

Author jest Europejską marką istniejącą na rynku rowerów już prawie 20 lat. Wszystko zaczęło się od importu rowerów z Azji na początku lat 90-tych przez firmę "Universe Agency", która swoje pierwsze kroki stawiała na trenie Czechach i Słowacji. W 1993 doprowadziło to do powstania niezależnej marki Author. Mnogość nowych dyscyplin rowerowych sprawia również, że Author nie pozostaje w tyle. Sukcesywnie pojawiają się nowe modele dla entuzjastów jazdy szosowej, przemierzania wymagających górskich szlaków lub tych, którzy szukają adrenaliny w dyscyplinach grawitacyjnych. 
stopka
© Ebar F.H.U.
Twoje-Miasto
© Twoje-Miasto Sp. z o.o.